KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005066
nr 1300 5066
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 16,5x14 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:44:57
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin